MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Canoe - Zespół

Avatar
Gatunki: żeglarska

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 1531
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Jestem na rynku muzycznym od:
1998

Kraj: Polska

Województwo: łódzkie

Miasto: Łódź

Gatunki: żeglarska


Informacje:


Historia:
Nasze małe Canoe zbudowaliśmy w Łodzi w 1998r. i tu nadal jest nasz "port macierzysty". Jesteśmy zespołem specjalizującym się w muzyce żeglarskiej. Przez parę lat "bujania" na scenach Festiwali i Przeglądów Piosenki Żeglarskiej zostaliśmy laureatami wielu z nich (zobacz nasze Osiągnięcia). Po trzech latach istnienia, wydana została kaseta zatutułowana "Fale".

W ciągle rozrastającym się repertuarze mamy cały wachlarz propozycji i każdy znajdzie coś dla siebie. Nastrojowe refleksyjne ballady o miękkim "kobiecym" brzmieniu mieszają się tutaj z opowieściami o twardym marynarskim życiu, bitwach morskich, nie brakuje również standardów uprawianego przez nas gatunku a wszystko wiąże zawsze porywający do tańca folk z różnych stron świata z przewaga nurtów irlandzkich i celtyckich.

Jeżeli dawno nie widziałeś nas na scenie to wybierz się koniecznie na spotkanie z Canoe, a przekonasz się, że nasza muzyka wciąż się zmienia przyjmując coraz ciekawsze formy i brzmienia.

Skład zespołu:

Magda Goździewińska - wokal, przeszkadzajki, bodhran
Ula Włodarczyk - wokal, skrzypce, przeszkadzajki
Piotr Romanowski - gitara akustyczna, wokal
Wojciech Mazur - skrzypce, bodhran, wokal
Robert Gil - gitara basowa, wokal
Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, że warto z nami spędzić wieczór zajrzyj do działu Muzyka i posłuchaj co na Ciebie czeka tam gdzie jesteśmy my... Koncert Canoe to świetny pomysł na dobrą zabawę i oderwanie się od codzienności. Zajrzyj do działu koncerty i wybierz najlepsze miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych. My na pewno tam będziemy...
Liczba członków zespołu: 5

Skład zespołu:

Magda Goździewińska
wokal, przeszkadzajki, bodhran

Ula Włodarczyk
wokal, skrzypce, przeszkadzajki
Historia:

Ula śpiewa od małego. W związku z takimi przejawami talentu rozpoczęła naukę w szkole muzycznej w klasie skrzypiec. Bo chyba do tego najbardziej się nadawała. Jednak jej chęci twórcze mijały się z oczekiwaniami nauczycieli i w połowie 5-tej klasy zmieniła szkołę porzucając (niestety dla rodziców, a na szczęście dla uszu nauczycieli) kształcenie muzyczne.

Pogrywała sobie czasem w domu na czym tam akurat mogła, aż w roku 2001 została zwerbowana przez zespół KINGSTON - grający piosenkę żeglarską (także własną) i przerabiający piosenki inne. Grała tam na skrzypcach oraz dośpiewywała gdzie popadło i co pasowało (albo się Uli wydawało, że pasuje...) Przez ponad trzy lata zespół występował w łódzkich pubach, startował w konkursach oraz uświetniał (?) swoją obecnością rozmaite imprezy harcerskie. Po rozpadzie zespołu Ula zajęła się studiami i innymi sprawami.

Po kilkumiesięcznej przerwie znów wróciła do klimatów szantowych dzięki wakacie w Canoe. Na początek grała na skrzypcach i dośpiewywała gdzieniegdzie, a po zmianach personalnych obecnie śpiewa, gra na przeszkadzajkach i z rzadka dogrywa na skrzypcach.

Zodiakalny Bliźniak. Raz nie może usiedzieć na miejscu, kiedy indziej tak się zasiedzi, że nawet czapeczkę na szydełku udzierga ;-)
Piotr Romanowski
Gitara akustyczna, wokal

Wojciech Mazur
skrzypce, bodhran, wokal
Historia:

Na skrzypcach gra od 7 roku życia. Muzyka nieklasyczna jest dla niego nowością i zajmuje się nią dopiero od kilku lat. Edukację w dziedznie muzyki irlandzkiej zaczął w łódzkim zespole The Filids, w którym wytrzymał rok. W 2005 roku wraz z gitarzystą Filids opuścili tą formację, by wypormować własną, celtycką grupę pod nazwą Fun Glass. Kolejne doświadczenie w tej muzyce zdobył u boku poznańskiej grupy Danar. W maju 2005 stał się członkiem Canoe.

"Choć kierunki muzyczne tych formacji są różne, znajduje w muzyce żeglarskiej ogromne pokłady muzycznej energii, w której z rozkoszą pławię się na każdym koncercie. Co myśle o innych ludziach z Canoe ? Jeśli Magda jest filarem i podstawą wagi, Piotrek i Ula są szalkami - zawsze w opozycji :) to Robert jest szklanką piwa stojącą obok. Wszyscy kochani i bezproblemowi."

Zawód: Grafik Komputerowy / Java Games Developer.
Wykształcenie: Edukacja Artystyczna / Uniwersytet Łódzki
Rocznk: 1981
Znak: Waga
Inspiracje: Solas, Dervish, Kevin Burke i ... Sting !
Jedzenie: (jesteś tym co jesz) zdecydowanie kuchnia włoska i bałkańska Czyli choleryczny Włoch z charakteru hhehe :)
Ewolucja Muzyczna:
Paul Anka
MC Hammer
Dune
Happy Hardcore
The Future Sounds of London
Death Metal (Vader, Morbid Angel, Six Feet Under)
Sting
Folk skandynawski
Folk celtycki (bretonia, walia, irlandia, szkocja)
Robert Gil
Gitara basowa, wokal
Historia:

Z zawodu marketingowiec, z zamiłowania żeglarz, z pasji muzyk. W Canoe od 2004 roku, wcześniej uczestniczył w projekcie Matpilers lub jeszcze wcześniej Kwadrans Wolnego Czasu, ongiś muzyk kościelny. Obecnie basista natchniony, czasem wokalista. Domowy wytwórca piw oraz win miernej jakości ale wielkiej mocy. W wolnych chwilach uwielbia się lenić radując wzrok widokiem oszronionego kufla spienionego piwa.

Z natury człowiek łagodny o pogodnym usposobieniu, stateczny ojciec rodziny, tata. Jednocześnie hodowca niezwykle groźnej odmiany rasy królika białego, szczególnie niebezpiecznej w otwartym, górzystym terenie. Czasami uprawia turystykę górską, lubi lato.

Preferowane miejsca na koncerty i oczekiwane wynagrodzenie dla zespołu:

Kluby

Sale koncertowe

Plener

Imprezy zamknięte


Data powstania: 1998
Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź

Strona WWW: http://canoe.art.pl

Członkowie:

Magda Goździewińska
wokal, przeszkadzajki, bodhran

Ula Włodarczyk
wokal, skrzypce, przeszkadzajki
Historia: Pokaż historię

Ula śpiewa od małego. W związku z takimi przejawami talentu rozpoczęła naukę w szkole muzycznej w klasie skrzypiec. Bo chyba do tego najbardziej się nadawała. Jednak jej chęci twórcze mijały się z oczekiwaniami nauczycieli i w połowie 5-tej klasy zmieniła szkołę porzucając (niestety dla rodziców, a na szczęście dla uszu nauczycieli) kształcenie muzyczne. Pogrywała sobie czasem w domu na czym tam akurat mogła, aż w roku 2001 została zwerbowana przez zespół KINGSTON - grający piosenkę żeglarską (także własną) i przerabiający piosenki inne. Grała tam na skrzypcach oraz dośpiewywała gdzie popadło i co pasowało (albo się Uli wydawało, że pasuje...) Przez ponad trzy lata zespół występował w łódzkich pubach, startował w konkursach oraz uświetniał (?) swoją obecnością rozmaite imprezy harcerskie. Po rozpadzie zespołu Ula zajęła się studiami i innymi sprawami. Po kilkumiesięcznej przerwie znów wróciła do klimatów szantowych dzięki wakacie w Canoe. Na początek grała na skrzypcach i dośpiewywała gdzieniegdzie, a po zmianach personalnych obecnie śpiewa, gra na przeszkadzajkach i z rzadka dogrywa na skrzypcach. Zodiakalny Bliźniak. Raz nie może usiedzieć na miejscu, kiedy indziej tak się zasiedzi, że nawet czapeczkę na szydełku udzierga ;-)Piotr Romanowski
Gitara akustyczna, wokal

Wojciech Mazur
skrzypce, bodhran, wokal
Historia: Pokaż historię

Na skrzypcach gra od 7 roku życia. Muzyka nieklasyczna jest dla niego nowością i zajmuje się nią dopiero od kilku lat. Edukację w dziedznie muzyki irlandzkiej zaczął w łódzkim zespole The Filids, w którym wytrzymał rok. W 2005 roku wraz z gitarzystą Filids opuścili tą formację, by wypormować własną, celtycką grupę pod nazwą Fun Glass. Kolejne doświadczenie w tej muzyce zdobył u boku poznańskiej grupy Danar. W maju 2005 stał się członkiem Canoe. "Choć kierunki muzyczne tych formacji są różne, znajduje w muzyce żeglarskiej ogromne pokłady muzycznej energii, w której z rozkoszą pławię się na każdym koncercie. Co myśle o innych ludziach z Canoe ? Jeśli Magda jest filarem i podstawą wagi, Piotrek i Ula są szalkami - zawsze w opozycji :) to Robert jest szklanką piwa stojącą obok. Wszyscy kochani i bezproblemowi." Zawód: Grafik Komputerowy / Java Games Developer. Wykształcenie: Edukacja Artystyczna / Uniwersytet Łódzki Rocznk: 1981 Znak: Waga Inspiracje: Solas, Dervish, Kevin Burke i ... Sting ! Jedzenie: (jesteś tym co jesz) zdecydowanie kuchnia włoska i bałkańska Czyli choleryczny Włoch z charakteru hhehe :) Ewolucja Muzyczna: Paul Anka MC Hammer Dune Happy Hardcore The Future Sounds of London Death Metal (Vader, Morbid Angel, Six Feet Under) Sting Folk skandynawski Folk celtycki (bretonia, walia, irlandia, szkocja)Robert Gil
Gitara basowa, wokal
Historia: Pokaż historię

Z zawodu marketingowiec, z zamiłowania żeglarz, z pasji muzyk. W Canoe od 2004 roku, wcześniej uczestniczył w projekcie Matpilers lub jeszcze wcześniej Kwadrans Wolnego Czasu, ongiś muzyk kościelny. Obecnie basista natchniony, czasem wokalista. Domowy wytwórca piw oraz win miernej jakości ale wielkiej mocy. W wolnych chwilach uwielbia się lenić radując wzrok widokiem oszronionego kufla spienionego piwa. Z natury człowiek łagodny o pogodnym usposobieniu, stateczny ojciec rodziny, tata. Jednocześnie hodowca niezwykle groźnej odmiany rasy królika białego, szczególnie niebezpiecznej w otwartym, górzystym terenie. Czasami uprawia turystykę górską, lubi lato.Historia:

Nasze małe Canoe zbudowaliśmy w Łodzi w 1998r. i tu nadal jest nasz "port macierzysty". Jesteśmy zespołem specjalizującym się w muzyce żeglarskiej. Przez parę lat "bujania" na scenach Festiwali i Przeglądów Piosenki Żeglarskiej zostaliśmy laureatami wielu z nich (zobacz nasze Osiągnięcia). Po trzech latach istnienia, wydana została kaseta zatutułowana "Fale".

W ciągle rozrastającym się repertuarze mamy cały wachlarz propozycji i każdy znajdzie coś dla siebie. Nastrojowe refleksyjne ballady o miękkim "kobiecym" brzmieniu mieszają się tutaj z opowieściami o twardym marynarskim życiu, bitwach morskich, nie brakuje również standardów uprawianego przez nas gatunku a wszystko wiąże zawsze porywający do tańca folk z różnych stron świata z przewaga nurtów irlandzkich i celtyckich.

Jeżeli dawno nie widziałeś nas na scenie to wybierz się koniecznie na spotkanie z Canoe, a przekonasz się, że nasza muzyka wciąż się zmienia przyjmując coraz ciekawsze formy i brzmienia.

Skład zespołu:

Magda Goździewińska - wokal, przeszkadzajki, bodhran
Ula Włodarczyk - wokal, skrzypce, przeszkadzajki
Piotr Romanowski - gitara akustyczna, wokal
Wojciech Mazur - skrzypce, bodhran, wokal
Robert Gil - gitara basowa, wokal
Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, że warto z nami spędzić wieczór zajrzyj do działu Muzyka i posłuchaj co na Ciebie czeka tam gdzie jesteśmy my... Koncert Canoe to świetny pomysł na dobrą zabawę i oderwanie się od codzienności. Zajrzyj do działu koncerty i wybierz najlepsze miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych. My na pewno tam będziemy...
Pokaż

O artyście:

<br>
<br><b>Historia:</b><br>
Nasze małe Canoe zbudowaliśmy w Łodzi w 1998r. i tu nadal jest nasz &quot;port macierzysty&quot;. Jesteśmy zespołem specjalizującym się w muzyce żeglarskiej. Przez parę lat &quot;bujania&quot; na scenach Festiwali i Przeglądów Piosenki Żeglarskiej zostaliśmy laureatami wielu z nich (zobacz nasze Osiągnięcia). Po trzech latach istnienia, wydana została kaseta zatutułowana &quot;Fale&quot;.<br />
<br />
W ciągle rozrastającym się repertuarze mamy cały wachlarz propozycji i każdy znajdzie coś dla siebie. Nastrojowe refleksyjne ballady o miękkim &quot;kobiecym&quot; brzmieniu mieszają się tutaj z opowieściami o twardym marynarskim życiu, bitwach morskich, nie brakuje również standardów uprawianego przez nas gatunku a wszystko wiąże zawsze porywający do tańca folk z różnych stron świata z przewaga nurtów irlandzkich i celtyckich.<br />
<br />
Jeżeli dawno nie widziałeś nas na scenie to wybierz się koniecznie na spotkanie z Canoe, a przekonasz się, że nasza muzyka wciąż się zmienia przyjmując coraz ciekawsze formy i brzmienia.<br />
<br />
Skład zespołu:<br />
<br />
Magda Goździewińska - wokal, przeszkadzajki, bodhran<br />
Ula Włodarczyk - wokal, skrzypce, przeszkadzajki<br />
Piotr Romanowski - gitara akustyczna, wokal<br />
Wojciech Mazur - skrzypce, bodhran, wokal<br />
Robert Gil - gitara basowa, wokal<br />
Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, że warto z nami spędzić wieczór zajrzyj do działu Muzyka i posłuchaj co na Ciebie czeka tam gdzie jesteśmy my... Koncert Canoe to świetny pomysł na dobrą zabawę i oderwanie się od codzienności. Zajrzyj do działu koncerty i wybierz najlepsze miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych. My na pewno tam będziemy...<br>
Pokaż
Brak aktualności!

Link do strony:
[link]

Kontakt z osobą reprezentującą:

Piotr Romanowski

E-mail:
piotrek@canoe.art.pl

Telefon:
692429209

Magdalena Goździewińska

Telefon:
501159988


Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez

Albumy:

Avatar
Tytuł: Daleko od domu...
Rok wydania: 2007
Czas albumu:Avatar
Tytuł: Fale
Rok wydania: 2001
Czas albumu:Brak projektów!