MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - - Zespół

Avatar
Gatunki: Electronic; instrumentalna; Muzyka alternatywna i eksperymentalna; Muzyka filmowa

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 10609
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Działam(y):
Na rynku krajowym

Moje doświadczenie oceniam na:
profesjonalne
Kraj: Polska

Województwo: warmińsko-mazurskie

Miasto: Olsztyn

Gatunki: Electronic; instrumentalna; Muzyka alternatywna i eksperymentalna; Muzyka filmowa


Informacje:Historia:
Andrzej i Elżbieta poznali się w zespole muzycznym eksperymentujących w sztuce młodych ludzi. Potem przez wiele lat intensywnie pracowali w mediach (Elżbieta - dziennikarz, Andrzej - grafik prasowy i komputerowy). Po latach wrócili do muzycznej pasji, bo w nich nigdy ona nie wygasła, jak po nowy tlen. Są otwarci na współpracę z muzykami o podobnych poszukiwaniach artystycznych oraz z teatrami ruchu scenicznego, fotografikami, plastykami. Uwielbiają performance i współczesny taniec. 

Oboje współpracują z grupami tańca współczesnego, ruchu teatralnego, teatrami ognia oraz z młodymi filmowcami.
Zrealizowali wspólnie spektakle muzyczno-taneczne i parateatralne:
„Pozwól mi być” z udziałem Grupy Teatralnej "Zmysł" (2008, 2009)
„Głód” z udziałem Pracowni Tańca Współczesnego „Pryzmat” (2010)
„Ognisty Ptak” z udziałem Tancerzy Ognia „Exodus” (2010)
„Zaklęty Ptak” z udziałem Pracowni Tańca Współczesnego „Pryzmat” (2011)
„Sen jednej nocy” z udziałem Pracowni Tańca Współczesnego „Pryzmat” (2012)

oraz reportaże foto-muzyczne:
„Uratujmy stare dworce” (2009, 2010)
„Pociąg do przeszłości” (2011)
„Wstaje dzień i ja chcę to zobaczyć” (2012)
„Bilet Olsztyn – Chicago” we współpracy z fotografikami z Chicago (2014)

Są pomysłodawcami i inicjatorami I Olsztyńskich Koncertów "Muzyka w Obrazie" (2014) oraz koncertów "Cztery Pory Roku Muzyki Niezależnej" (2014). W ogólnopolskim plebiscycie "Skoda Auto Muzyka 2014" zajęli I miejsce wśród wykonawców muzyki elektronicznej. 

Liczba członków zespołu: 2

Skład zespołu:

Elżbieta Mierzyńska

solo melodyczne, parlando, recytatyw - teksty
Historia:


Elżbieta śpiewała do akordeonu ojca, gitar braci, w szkolnych chórach i w zespołach wokalnych. Lubi muzykę, która daje pozytywne bicie serca i nasuwa teatralne obrazy. Pisze scenariusze do spotkań publicznych z ciekawymi ludźmi i artystycznych wydarzeń scenicznych. Śpiewa do własnych tekstów, które często zmienia, pisząc je na żywo do miejsca spotkania i emocjonalnych ekspresji. Oprócz klasycznego śpiewu stosuje: melorecytacje, parlando, recytatyw. Lubi „przeszkadzajki” perkusyjne. Jest członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz prezesem Stowarzyszenia "Pro Kultura i Sztuka" w Olsztynie.


 


Andrzej Mierzyński, Andymian

syntezatory, pianino, gitary, instrumenty perkusjne - muzyka
Historia:


Andrzej Pochodzi z rodziny muzykującej w wielu pokoleniach. Od dziecka grał na kilku instrumentach, pobierając lekcje muzyki. Grał w zespole akordeonistów i w zespołach rockowych. Obecne instrumentarium: syntezatory, gitary, instrumenty perkusyjne. Kompozytor instrumentalnej i instrumentalno-wokalnej muzyki elektronicznej z domieszką klasyki i progrocka, oraz ilustracyjnej, teatralnej. Preferuje dłuższe, rozbudowane formy muzyczne. Jest inicjatorem i kierownikiem artystycznym dużych koncertów z cyklu "Elektroniczne Pejzaże Muzyczne", realizowanych w Olsztynie od 2005 r. przez Miejski Ośrodek Kultury, na którym zagrali czołowi polscy el-muzycy. Współpracuje z muzykami w kraju, biorąc udział w wielu projektach.


Wydał sześć instrumentalnych koncept albumów CD: Archipelag wyobraźni (2002), In The Garden of The Rainy King (2005), Scarecrow - Passion of Survival (2006), The Lords and The Paupers (2009), Spirit - Escape from Civilization (2010), Atlantis - Journey To The Abyss Of Time (2013) oraz wspólnie z Elżbietą (wokal, teksty) - pięć płyt CD: Tysiące Wigilii - Kolędy polskie (2008), Bezsenność Anioła (2010), Ładna dla Nieba, wredna dla Piekła (2013), Rezerwacja na łyk powietrza (2016), Renesans A.D. 2017 (2017).


W realizacji kolejne projekty muzyczne.


 Preferowane miejsca na koncerty i oczekiwane wynagrodzenie dla zespołu:

Kluby

Sale koncertowe

Plener

Imprezy zamknięte


Kraj: Polska
Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn

Strona WWW: http://www.andymian.pl/

Członkowie:

Elżbieta Mierzyńska
solo melodyczne,parlando, recytatyw
Historia: Pokaż historię

Elżbieta (dla znajomych Ela) Pochodzi z rodziny muzykującej w wielu pokoleniach. Od dziecka śpiewała do akordeonu ojca, gitar braci, w szkolnych chórach i w zespołach wokalnych. Lubi muzykę, która daje pozytywne bicie serca i nasuwa teatralne obrazy. Pisze scenariusze do spotkań publicznych z ciekawymi ludźmi i artystycznych wydarzeń scenicznych. Śpiewa do własnych tekstów, które często zmienia, pisząc je na żywo do miejsca spotkania i emocjonalnych ekspresji. Oprócz klasycznego śpiewu stosuje: melorecytacje, parlando, recytatyw. Lubi „przeszkadzajki” perkusyjne. Jest członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz prezesem Fundacji Środowisk Twórczych w Olsztynie.Andrzej Mierzyński
syntezatory, pianino, gitary, instrumenty perkusjne
Historia: Pokaż historię

Andrzej Pochodzi z rodziny muzykującej w wielu pokoleniach. Od dziecka grał na kilku instrumentach, pobierając lekcje muzyki. Grał w zespole akordeonistów i w zespołach rockowych. Obecne instrumentarium: syntezatory, gitary, instrumenty perkusyjne. Kompozytor instrumentalnej i instrumentalno-wokalnej muzyki elektronicznej z domieszką klasyki i progrocka, oraz ilustracyjnej, teatralnej. Preferuje dłuższe, rozbudowane formy muzyczne. Jest inicjatorem i kierownikiem artystycznym dużych koncertów z cyklu "Elektroniczne Pejzaże Muzyczne", realizowanych w Olsztynie od 2005 r. przez Miejski Ośrodek Kultury, na którym zagrali czołowi polscy el-muzycy. Współpracuje z muzykami w kraju, biorąc udział w wielu projektach. Wydał sześć instrumentalnych koncept albumów CD: Archipelag wyobraźni (2002), In The Garden of The Rainy King (2005), Scarecrow - Passion of Survival (2006), The Lords and The Paupers (2009), Spirit - Escape from Civilization (2010), Atlantis - Journey To The Abyss Of Time (2013) oraz wspólnie z Elżbietą (wokal, teksty) - trzy albumy CD: Tysiące Wigilii - Kolędy polskie (2008), Bezsenność Anioła (2010), Ładna dla Nieba, wredna dla Piekła (2013) . W realizacji kolejne projekty muzyczne.Historia:

Andrzej i Elżbieta poznali się w zespole muzycznym eksperymentujących w sztuce młodych ludzi. Potem przez wiele lat intensywnie pracowali w mediach (Elżbieta - dziennikarz, Andrzej - grafik prasowy i komputerowy). Po latach wrócili do muzycznej pasji, bo w nich nigdy ona nie wygasła, jak po nowy tlen. Są otwarci na współpracę z muzykami o podobnych poszukiwaniach artystycznych oraz z teatrami ruchu scenicznego, fotografikami, plastykami. Uwielbiają performance i współczesny taniec.
Obecnie współpracują z Pracownią Tańca Współczesnego "Pryzmat" (choreografia: Katarzyna Grabińska, Tatiana Asmolkova)), z którą zrealizowali trzy widowiska muzyczno-teatralne: "Głód", "Zaklęty Ptak", "Sen jednej nocy". Współpracują również z młodymi filmowcami.
Pokaż

O artyście:

<p><br /> <br /><strong>Historia:</strong><br /> Andrzej i Elżbieta poznali się w zespole muzycznym eksperymentujących w sztuce młodych ludzi. Potem przez wiele lat intensywnie pracowali w mediach (Elżbieta - dziennikarz, Andrzej - grafik prasowy i komputerowy). Po latach wr&oacute;cili do muzycznej pasji, bo w nich nigdy ona nie wygasła, jak po nowy tlen. Są otwarci na wsp&oacute;łpracę z muzykami o podobnych poszukiwaniach artystycznych oraz z teatrami ruchu scenicznego, fotografikami, plastykami. Uwielbiają performance i wsp&oacute;łczesny taniec.&nbsp;</p>
<p>Oboje wsp&oacute;łpracują z grupami tańca wsp&oacute;łczesnego, ruchu teatralnego, teatrami ognia oraz z młodymi filmowcami. <br /> Zrealizowali wsp&oacute;lnie spektakle muzyczno-taneczne i parateatralne: <br />&bdquo;Pozw&oacute;l mi być&rdquo; z udziałem Grupy Teatralnej "Zmysł" (2008, 2009) <br />&bdquo;Gł&oacute;d&rdquo; z udziałem Pracowni Tańca Wsp&oacute;łczesnego &bdquo;Pryzmat&rdquo; (2010)<br />&bdquo;Ognisty Ptak&rdquo; z udziałem Tancerzy Ognia &bdquo;Exodus&rdquo; (2010)<br />&bdquo;Zaklęty Ptak&rdquo; z udziałem Pracowni Tańca Wsp&oacute;łczesnego &bdquo;Pryzmat&rdquo; (2011) <br />&bdquo;Sen jednej nocy&rdquo; z udziałem Pracowni Tańca Wsp&oacute;łczesnego &bdquo;Pryzmat&rdquo; (2012)<br /><br /> oraz reportaże foto-muzyczne: <br />&bdquo;Uratujmy stare dworce&rdquo; (2009, 2010)<br />&bdquo;Pociąg do przeszłości&rdquo; (2011)<br />&bdquo;Wstaje dzień i ja chcę to zobaczyć&rdquo; (2012)<br />&bdquo;Bilet Olsztyn &ndash; Chicago&rdquo; we wsp&oacute;łpracy z fotografikami z Chicago (2014)</p>
<p>Są pomysłodawcami i inicjatorami <strong>I Olsztyńskich Koncert&oacute;w "Muzyka w Obrazie"</strong> (2014) oraz koncert&oacute;w <strong>"Cztery Pory Roku Muzyki Niezależnej"</strong> (2014). W og&oacute;lnopolskim plebiscycie "Skoda Auto Muzyka 2014" zajęli&nbsp;<strong>I miejsce</strong> wśr&oacute;d wykonawc&oacute;w muzyki elektronicznej.&nbsp;</p>
Pokaż
Brak aktualności!

Link do strony:
[link]ADRES:
Kontakt z osobą reprezentującą:

Andrzej Mierzyński, "Andymian"

E-mail:
amierzynski@o2.pl


Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez

Albumy:

Tytuł: Renesans A.D. 2017
Rok wydania: 2017
Czas albumu: 48,01Avatar
Tytuł: Rezerwacja na łyk powietrza
Rok wydania: 2016
Czas albumu: 74,09Avatar
Tytuł: Ładna dla Nieba, wredna dla Piekła
Rok wydania: 2013
Czas albumu: 65:04Avatar
Tytuł: Atlantis - Journey To The Abyss Of Time
Rok wydania: 2013
Czas albumu: 64:50Avatar
Tytuł: Bezsenność Anioła
Rok wydania: 2010
Czas albumu: 70:21Avatar
Tytuł: Spirit - Escape from Civilization
Rok wydania: 2010
Czas albumu: 74:36Avatar
Tytuł: The Lords and The Paupers
Rok wydania: 2009
Czas albumu: 73:13Avatar
Tytuł: Tysiące Wigilii - Kolędy polskie
Rok wydania: 2008
Czas albumu: 62:52Avatar
Tytuł: Scarecrow - Passion of Survival
Rok wydania: 2006
Czas albumu: 57:39Avatar
Tytuł: In The Garden of The Rainy King
Rok wydania: 2005
Czas albumu: 70:55Avatar
Tytuł: Archipelag Wyobraźni
Rok wydania: 2002
Czas albumu: 72:32Wolne MP3

  • "Cztery Pory Roku Muzyki Niezależnej" - "Zima", Olsztyn, Planetarium


Albumy:

Wolne MP3

Tytuł Ocena Zapamiętaj Czas Cena Wideo/Tekst Kup
Ściągnij
"Cztery Pory Roku Muzyki Niezależnej" - "Zima", Olsztyn, Planetarium
nullnullnullnullnull
Dodaj do listy 0 PLN Graj


WIDEO

Brak projektów!