MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - 666 Aniołów - Zespół

Avatar
Gatunki: Punk

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 1611
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%666 Aniołów

Jestem na rynku muzycznym od:
2001

Gatunki: Punk


Informacje:

666 ANIOŁÓW, jedyny polski THE MISFITS-cover band, powstał w Bydgoszczy, latem 2001. Na początku działalności była to tylko zabawa w granie głównie punkowych coverów, która w miarę rozwoju wypadków przekształciła się w projekt mający na celu propagowanie wśród polskiej publiczności twórczości mistrzów horror punka z New Jersey. Pierwszy występ zespołu miał miejsce 31.10.2001 w bydgoskim klubie Wiatraczek, przy okazji cyklicznej imprezy z okazji krwawego święta Halloween. Koncert zakończył się bitwą na kurze łapki między występującymi tego wieczoru kapelami a publiką, co stanowiło idealne zwieńczenie tego szalonego wieczoru i wspaniałą wróżbę co do przyszłości debiutantów.

Od tamtego wieczoru ANIOŁY zagrały kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Do najbardziej pamiętnych należą: występ u boku KILL YOUR IDOLS w Bydgoszczy w maju 2002, impreza z okazji pierwszej rocznicy działalności klubu B-48 w Toruniu w czerwcu 2002, koncerty Halloweenowe w Warszawie w 2002 i 2003 w klubie Galeria Off, festiwal Dni Hałasu 2003, jak też trasa zagrana z UPSIDE DOWN i SCHIZMĄ w lutym 2004.  666 ANIOŁÓW to żelazny punkt i stała gwiazda każdej dotychczasowej edycji imprezy "Horror Night" w Warszawie, "Halloween Horror Show" w Bydgoszczy oraz wielu innych szalonych nocy grozy w całej Polsce.

Na przełomie 2003 i 2004 w toruńskim studiu Black Bottle zespół zarejestrował 22 utwory The Misfits z myślą o wydaniu ich w przyszłości na płycie. Zaowocowało to jak dotychczas ukazaniem się demo CD-R Six Hits From Hell zawierającego 7 kawałków.
666 ANIOŁÓW nie stawia sobie za główne zadanie odgrywania utworów w wersjach jak najbliższych oryginałom. Wierność starym wersjom jest ważna, jednak czasem pozwalają sobie na pewne zmiany w aranżacji czy w brzmieniu. W ten sposób łączą chęć oddania hołdu genialnym twórcom z własną inwencją i wyobraźnią.

Członkowie 666 ANIOŁÓW są na co dzień muzykami znanych bydgoskich kapel hardcore'owych SCHIZMA, IN SPITE OF oraz THE CUFFS.

Liczba członków zespołu: 4

Skład zespołu:

Maciej , Max horror
vocal, gitara

, Vanstein
vocal, gitara

, Bruiser
vocal, bębny

, Laczo Only
vocal, bas


Preferowane miejsca na koncerty i oczekiwane wynagrodzenie dla zespołu:

Kluby

Sale koncertowe

Plener

Imprezy zamknięte


Data powstania: 2001


Członkowie:

Maciej "Max horror"
vocal, gitara

"Vanstein"
vocal, gitara

"Bruiser"
vocal, bębny

"Laczo Only"
vocal, bas

O artyście:

<p><strong>666 ANIOŁ&Oacute;W</strong>, jedyny polski <strong>THE</strong> <strong>MISFITS</strong>-cover band, powstał w Bydgoszczy, latem 2001. Na początku działalności była to tylko zabawa w granie gł&oacute;wnie punkowych cover&oacute;w, kt&oacute;ra w miarę rozwoju wypadk&oacute;w przekształciła się w projekt mający na celu propagowanie wśr&oacute;d polskiej publiczności tw&oacute;rczości mistrz&oacute;w horror punka z New Jersey. Pierwszy występ zespołu miał miejsce 31.10.2001 w bydgoskim klubie Wiatraczek, przy okazji cyklicznej imprezy z okazji krwawego święta Halloween. Koncert zakończył się bitwą na kurze łapki między występującymi tego wieczoru kapelami a publiką, co stanowiło idealne zwieńczenie tego szalonego wieczoru i wspaniałą wr&oacute;żbę co do przyszłości debiutant&oacute;w. <br /><br />Od tamtego wieczoru ANIOŁY zagrały kilkadziesiąt koncert&oacute;w w całej Polsce. Do najbardziej pamiętnych należą: występ u boku <strong>KILL YOUR IDOLS</strong> w Bydgoszczy w maju 2002, impreza z okazji pierwszej rocznicy działalności klubu B-48 w Toruniu w czerwcu 2002, koncerty Halloweenowe w Warszawie w 2002 i 2003 w klubie Galeria Off, festiwal Dni Hałasu 2003, jak też trasa zagrana z <strong>UPSIDE DOWN</strong> i <strong>SCHIZMĄ</strong> w lutym 2004.&nbsp; 666 ANIOŁ&Oacute;W to żelazny punkt i stała gwiazda każdej dotychczasowej edycji imprezy "Horror Night" w Warszawie, "Halloween Horror Show" w Bydgoszczy oraz wielu innych szalonych nocy grozy w całej Polsce. <br /><br />Na przełomie 2003 i 2004 w toruńskim studiu Black Bottle zesp&oacute;ł zarejestrował 22 utwory <strong>The Misfits</strong> z myślą o wydaniu ich w przyszłości na płycie. Zaowocowało to jak dotychczas ukazaniem się demo CD-R <strong><em>Six Hits From Hell</em></strong> zawierającego 7 kawałk&oacute;w.<br />666 ANIOŁ&Oacute;W nie stawia sobie za gł&oacute;wne zadanie odgrywania utwor&oacute;w w wersjach jak najbliższych oryginałom. Wierność starym wersjom jest ważna, jednak czasem pozwalają sobie na pewne zmiany w aranżacji czy w brzmieniu. W ten spos&oacute;b łączą chęć oddania hołdu genialnym tw&oacute;rcom z własną inwencją i wyobraźnią.<br /><br />Członkowie 666 ANIOŁ&Oacute;W są na co dzień muzykami znanych bydgoskich kapel hardcore'owych <strong>SCHIZMA,</strong> <strong>IN SPITE OF</strong> oraz <strong>THE CUFFS</strong>. </p>
Pokaż
Brak aktualności!

FB FB

Kontakt z osobą reprezentującą:
Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez

Albumy:

Avatar
Tytuł: Czarcilok
Rok wydania: 2007
Czas albumu:Avatar
Tytuł: Vol 138
Rok wydania: 2005
Czas albumu:Brak projektów!