MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Banana Boat - Zespół

Avatar
Gatunki: żeglarska

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 1179
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Jestem na rynku muzycznym od:
1994

Kraj: Polska

Gatunki: żeglarska


Informacje:


Historia:
Zespół Banana Boat wyewoluował z istniejącej w latach 1993-1994 wieloosobowej formacji o nazwie Jack Steward, założonej przez Macieja Jędrzejkę. W skład formacji wchodzili uczniowie sosnowieckich szkół średnich (głównie IV LO im. Stanisława Staszica i II LO im. Emilii Plater). Celem śpiewającej młodzieży było zorganizowanie żeglarskiej wyprawy wokół Islandii, zaś zespół miał za zadanie wprowadzać potencjalnych uczestników ekspedycji w problematykę kultury marynistycznej i zachęcać ich do uprawiania żeglarstwa. Dodatkowo, Jack Steward miał także pozyskiwać wsparcie sponsorów dla idei ekspedycji. Choć wyprawa nie doszła nigdy do skutku a Jack Steward rozpadł się w roku 1994, Maciej Jędrzejko zaprosił Pawła Koniecznego, Aleksandra Kleszcza oraz Karola Wierzbickiego z poprzedniej formacji do nowego zespołu, który od 1994 roku – już jako kwartet a cappella – przyjął nazwę Banana Boat. W tym składzie zespół zadebiutował na festiwalu Tratwa '94 i odniósł pierwsze poważniejsze sukcesy, zdobywając – między innymi – Nagrodę Komandora Zbyszka Sowińskiego (1994), nagrodę główną festiwalu Prosiak (1994), oraz wyróżnienie Międzynarodowego Festiwalu Shanties (1996).
W latach 1996-1998 grupa – której członkowie podjęli podówczas studia – zawiesiła działalność, by pod koniec roku 1998 powrócić na estrady szantowe w nowym, pięcioosobowym składzie, który na przełomie roku 2008 i 2009 zasilił nowy bas, Piotr "Qdyś" Wiśniewski". Obecny skład zespołu jest następujący:
Maciej "YenJCo." Jędrzejko, frontman i lider zespołu,
Paweł "Konik" Konieczny, kompozytor i wykonawca partii wysokich,
Paweł "Synchro" Jędrzejko, autor większości oryginalnych tekstów zespołu i wykonawca partii barytonowych,
Tomasz "Mundry" Czarny, aranżer, kompozytor i zespołowy bas/baryton,
Michał "Ociec" Maniara, manager Agencji Artystycznej BananaArt.Pl Art a jednocześnie wykonawca partii środkowych.
Piotr "Qdyś" Wiśniewski, wykonawca partii basowych.
Obecni członkowie zespołu są aktywnymi żeglarzami. Reprezentują takie środowiska zawodowe jak medycyna, stomatologia, bankowość, prawo, handel i edukacja wyższa. Od roku 1998 zespół Banana Boat zdobył najważniejsze nagrody w ramach polskich festiwali muzyki morza, nagrał dwa albumy, uczestniczył w licznych projektach zbiorowych i nieustannie koncertuje w Polsce i za granicą występując zarówno dla publiczności kameralnych klubów jak i wielkich festiwali.
Zdobyte nagrody:
Grand Prix na Szan-t-rapa 1999 - Szczecin, Grand Prix na Kopyść 2001 - Białystok, Szanty w Stodole 2001 Warszawa - nagroda publiczności, Kubryk 2003 Łódź - nagroda publiczności, Szanty we Wrocławiu 2004 - nagroda publiczności, Kubryk 2006 Łódź - nagroda publiczności, Kubryk 2009 Łódź - nagroda publiczności, Tratwa 1994 Katowice - I miejsce, Prosiak 1994 Kraków - I miejsce, Bezan 1995 Tarnów - I miejsce, Szan-t-rapa 1999 Szczecin - I miejsce, Szanty we Wrocławiu 2001 - I miejsce, Nagroda za Najlepszy Debiut na Międzynarodowy Festiwalu Shanties 2000 w Krakowie, Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska za Najlepsza Piosenkę Premierową Festiwalu Szanty pod Żurawiem 2007, Nagroda Prezesa Krakowskiego Klubu Morskiego za całokształt twórczosci (Shanties 2008), Wyróżnienie Jury festiwalu Shanties 2008 za piosenkę STAVANGER, Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska za Najlepsza Piosenkę Premierową Festiwalu Szanty pod Żurawiem 2008, II Nagroda Amerykańskiego Stowarzyszenia Muzyki A'cappella CASA/CARA 2005 (Best Folk/World Album oraz Best Folk/World Song), Nagroda Prezydenta Miasta Sosnowca za promocję Kultury w Mieście (Sosnowiec 1996), Nagroda Burmistrza Miasta Łaziska Górne za Promocję Kultury i Miasta 2007 r. (Łaziskie Złote Liście)

Liczba członków zespołu: 6

Skład zespołu:

Tomasz Czarny, Mundry
kompozytor, aranżer utworów, śpiew
Historia:

Jako kompozytor i aranżer utworów Banana Boat, Tomek jest prawdziwą kopalnią muzycznych pomysłów. Niestrudzony orędownik wokalnych rozwiązań, których wykonanie wydaje się na pierwszy rzut oka niemożliwe; człowiek, który swym zespołowym przyjaciołom przypomina przy każdej okazji, że „trzeba się uczyć”. Obdarzony dosyć szczególną odmianą poczucia humoru, Tomek potrafi rozbawić nas do łez – albo spowodować, że nim się zorientujemy, wszyscy przenosimy się... na Marsa. Jest autorem muzyki większości naszych piosenek, wpółrealizatorem płyty i zespołowym basem. „Mundry” jest pasjonatem harmonii a cappella i żeglarstwa regatowego. Prywatnie – ojciec chrzestny Michałka Jędrzejki. Z zawodu – bankowiec, przyszły prawnik.
Maciej Jędrzejko, YenJCo
śpiew
Historia:

Pomysłodawca i założyciel zespołu Banana Boat. Pomysłodawca, założyciel, właściciel i redaktor naczelny portalu www.szantymaniak.pl. Organizator festiwali maryistycznych (Ogólnopolski Festiwal Zęza 2001-2007 - Łaziska Górne, Akcja harytatywna Szantymeni Szantymenom - "Zobaczyć Morze" - Warszawa 2006, Międzynarodowy Festiwal Szanty&Folk Euroszanty Sosnowiec 2008).Podczas festiwalu Shanties 2004 został uhonorowany Nagrodą Dziennikarzy dla Najbardziej Medialnej Postaci Festiwalu. Z zawodu i z zamiłowania lekarz - ginekolog. Dla przyjacioł MacieYCo :-)
Paweł Jędrzejko, Synchro
autor tekstów, śpiew
Historia:

Paweł „Synchro” Jędrzejko – to kolejny osobnik wymierającego gatunku upatrujących sens życia w miłości. Anglista i literaturoznawca z zawodu i z pasji, Paweł jest autorem tekstów piosenek Banana Boat. Obdarzony lirycznym głosem lubi śpiewać delikatnie, lecz czasem los w postaci Tomka Czarnego zmusza go do prowadzenia zgoła nielirycznych piosenek. Dla uspokojenia starganych codzienną pracą nerwów – gra na klasycznej gitarze. Prywatnie jest zdania, że w drodze na koncerty prowadzić samochód powinni młodsi, bo kiedy on i Michał (zespołowe „dinozaury”) wybiorą się już do Hilo – Maciek, Konik i Tomek jeszcze będą mogli szaleć. Choć marnej postury i owłosiony inaczej – posiada jednak znaczną charyzmę. Radością jego życia jest Zuzia, dla której z ulgą porzucił żywot człowieka pracoholicznego. Doświadczony żeglarz i fascynat wszystkiego, co niestałe, nieoczywiste i płynne – ceni sobie ciepło domowego ogniska, trwałą przyjaźń i lojalność.
Paweł Konieczny, Konik
śpiew, kompozytor
Historia:

Paweł „Konik” Konieczny – współtwórca Banana Boat, pasjonat i wirtuoz gitary. Po części handlowiec, po części bokser, po części geograf – Konik jest wrażliwym kompozytorem i wykonawcą wysokich partii w piosenkach śpiewanych przez zespół. Nieznacznego wzrostu, lecz wielkiego serca – Pawełek łatwo zjednuje sobie przyjaźń wszystkich. Jego „prywatnym szczęściem” jest żona Magda, z którą – prócz życia – dzieli zamiłowanie do kina i dobrej kuchni. Jak wszystkie Banany uwielbia żeglować; dosłownie i w przenośni ma za sobą „oceaniczne” doświadczenia. Dzięki wrodzonemu komicznemu talentowi i pogodnemu usposobieniu, jak nikt potrafi poprawić nam humor w każdej sytuacji.
Michał Maniara, Ojciec
śpiew
Historia:

Michał „Ociec” Maniara – pełni funkcję zespołowej Nemezis. Jego głos jest zawsze głosem rozsądku, dzięki czemu Michał sprawdza się znakomicie jako buforujący wszelkie zespołowe nieporozumienia negocjator. Zasadniczo zrównoważony, Michaś pozwala sobie czasami na chwile szaleństwa – choć nigdy nie wykracza poza granice dobrego smaku. Jako członek Banana Boat śpiewa „środki”, odpowiada za finanse, logistykę i aspekty prawne działalności Bananów. Jako szanowany stomatolog – za to, żeby stan zespołowego uzębienia nie zszedł poniżej średniej krajowej, zaś jako Szef Agencji Artystycznej BananaArt.Pl jest producentem naszej płyty. Świetny kierowca i zapalony żeglarz. Jeden z ostatnich ludzi na świecie, którzy wierzą, że najważniejsza w życiu jest miłość.
Piotr Wiśniewski, Qdyś
śpiew
Historia:

Qdyś, najmłodszy stażem członek Banana Boat, rewelacyjny bas i przemiły towarzysz, dołączył do nas dopiero niedawno! Wkrótce - więcej!

Preferowane miejsca na koncerty i oczekiwane wynagrodzenie dla zespołu:

Kluby

Sale koncertowe

Plener

Imprezy zamknięte

Wymagania techniczne: [pdf]

Data powstania: 1994
Kraj: Polska

Strona WWW: http://www.bananaboat.pl

Członkowie:

Tomasz Czarny"Mundry"
kompozytor, aranżer utworów, śpiew
Historia: Pokaż historię

Jako kompozytor i aranżer utworów Banana Boat, Tomek jest prawdziwą kopalnią muzycznych pomysłów. Niestrudzony orędownik wokalnych rozwiązań, których wykonanie wydaje się na pierwszy rzut oka niemożliwe; człowiek, który swym zespołowym przyjaciołom przypomina przy każdej okazji, że „trzeba się uczyć”. Obdarzony dosyć szczególną odmianą poczucia humoru, Tomek potrafi rozbawić nas do łez – albo spowodować, że nim się zorientujemy, wszyscy przenosimy się... na Marsa. Jest autorem muzyki większości naszych piosenek, wpółrealizatorem płyty i zespołowym basem. „Mundry” jest pasjonatem harmonii a cappella i żeglarstwa regatowego. Prywatnie – ojciec chrzestny Michałka Jędrzejki. Z zawodu – bankowiec, przyszły prawnik.Maciej Jędrzejko"YenJCo"
śpiew
Historia: Pokaż historię

Pomysłodawca i założyciel zespołu Banana Boat. Pomysłodawca, założyciel, właściciel i redaktor naczelny portalu www.szantymaniak.pl. Organizator festiwali maryistycznych (Ogólnopolski Festiwal Zęza 2001-2007 - Łaziska Górne, Akcja harytatywna Szantymeni Szantymenom - "Zobaczyć Morze" - Warszawa 2006, Międzynarodowy Festiwal Szanty&Folk Euroszanty Sosnowiec 2008).Podczas festiwalu Shanties 2004 został uhonorowany Nagrodą Dziennikarzy dla Najbardziej Medialnej Postaci Festiwalu. Z zawodu i z zamiłowania lekarz - ginekolog. Dla przyjacioł MacieYCo :-)Paweł Jędrzejko"Synchro"
autor tekstów, śpiew
Historia: Pokaż historię

Paweł „Synchro” Jędrzejko – to kolejny osobnik wymierającego gatunku upatrujących sens życia w miłości. Anglista i literaturoznawca z zawodu i z pasji, Paweł jest autorem tekstów piosenek Banana Boat. Obdarzony lirycznym głosem lubi śpiewać delikatnie, lecz czasem los w postaci Tomka Czarnego zmusza go do prowadzenia zgoła nielirycznych piosenek. Dla uspokojenia starganych codzienną pracą nerwów – gra na klasycznej gitarze. Prywatnie jest zdania, że w drodze na koncerty prowadzić samochód powinni młodsi, bo kiedy on i Michał (zespołowe „dinozaury”) wybiorą się już do Hilo – Maciek, Konik i Tomek jeszcze będą mogli szaleć. Choć marnej postury i owłosiony inaczej – posiada jednak znaczną charyzmę. Radością jego życia jest Zuzia, dla której z ulgą porzucił żywot człowieka pracoholicznego. Doświadczony żeglarz i fascynat wszystkiego, co niestałe, nieoczywiste i płynne – ceni sobie ciepło domowego ogniska, trwałą przyjaźń i lojalność.Paweł Konieczny"Konik"
śpiew, kompozytor
Historia: Pokaż historię

Paweł „Konik” Konieczny – współtwórca Banana Boat, pasjonat i wirtuoz gitary. Po części handlowiec, po części bokser, po części geograf – Konik jest wrażliwym kompozytorem i wykonawcą wysokich partii w piosenkach śpiewanych przez zespół. Nieznacznego wzrostu, lecz wielkiego serca – Pawełek łatwo zjednuje sobie przyjaźń wszystkich. Jego „prywatnym szczęściem” jest żona Magda, z którą – prócz życia – dzieli zamiłowanie do kina i dobrej kuchni. Jak wszystkie Banany uwielbia żeglować; dosłownie i w przenośni ma za sobą „oceaniczne” doświadczenia. Dzięki wrodzonemu komicznemu talentowi i pogodnemu usposobieniu, jak nikt potrafi poprawić nam humor w każdej sytuacji.Michał Maniara"Ojciec"
śpiew
Historia: Pokaż historię

Michał „Ociec” Maniara – pełni funkcję zespołowej Nemezis. Jego głos jest zawsze głosem rozsądku, dzięki czemu Michał sprawdza się znakomicie jako buforujący wszelkie zespołowe nieporozumienia negocjator. Zasadniczo zrównoważony, Michaś pozwala sobie czasami na chwile szaleństwa – choć nigdy nie wykracza poza granice dobrego smaku. Jako członek Banana Boat śpiewa „środki”, odpowiada za finanse, logistykę i aspekty prawne działalności Bananów. Jako szanowany stomatolog – za to, żeby stan zespołowego uzębienia nie zszedł poniżej średniej krajowej, zaś jako Szef Agencji Artystycznej BananaArt.Pl jest producentem naszej płyty. Świetny kierowca i zapalony żeglarz. Jeden z ostatnich ludzi na świecie, którzy wierzą, że najważniejsza w życiu jest miłość.Piotr Wiśniewski"Qdyś"
śpiew
Historia: Pokaż historię

Qdyś, najmłodszy stażem członek Banana Boat, rewelacyjny bas i przemiły towarzysz, dołączył do nas dopiero niedawno! Wkrótce - więcej!Historia:

Zespół Banana Boat wyewoluował z istniejącej w latach 1993-1994 wieloosobowej formacji o nazwie Jack Steward, założonej przez Macieja Jędrzejkę. W skład formacji wchodzili uczniowie sosnowieckich szkół średnich (głównie IV LO im. Stanisława Staszica i II LO im. Emilii Plater). Celem śpiewającej młodzieży było zorganizowanie żeglarskiej wyprawy wokół Islandii, zaś zespół miał za zadanie wprowadzać potencjalnych uczestników ekspedycji w problematykę kultury marynistycznej i zachęcać ich do uprawiania żeglarstwa. Dodatkowo, Jack Steward miał także pozyskiwać wsparcie sponsorów dla idei ekspedycji. Choć wyprawa nie doszła nigdy do skutku a Jack Steward rozpadł się w roku 1994, Maciej Jędrzejko zaprosił Pawła Koniecznego, Aleksandra Kleszcza oraz Karola Wierzbickiego z poprzedniej formacji do nowego zespołu, który od 1994 roku – już jako kwartet a cappella – przyjął nazwę Banana Boat. W tym składzie zespół zadebiutował na festiwalu Tratwa '94 i odniósł pierwsze poważniejsze sukcesy, zdobywając – między innymi – Nagrodę Komandora Zbyszka Sowińskiego (1994), nagrodę główną festiwalu Prosiak (1994), oraz wyróżnienie Międzynarodowego Festiwalu Shanties (1996).
W latach 1996-1998 grupa – której członkowie podjęli podówczas studia – zawiesiła działalność, by pod koniec roku 1998 powrócić na estrady szantowe w nowym, pięcioosobowym składzie, który na przełomie roku 2008 i 2009 zasilił nowy bas, Piotr "Qdyś" Wiśniewski". Obecny skład zespołu jest następujący:
Maciej "YenJCo." Jędrzejko, frontman i lider zespołu,
Paweł "Konik" Konieczny, kompozytor i wykonawca partii wysokich,
Paweł "Synchro" Jędrzejko, autor większości oryginalnych tekstów zespołu i wykonawca partii barytonowych,
Tomasz "Mundry" Czarny, aranżer, kompozytor i zespołowy bas/baryton,
Michał "Ociec" Maniara, manager Agencji Artystycznej BananaArt.Pl Art a jednocześnie wykonawca partii środkowych.
Piotr "Qdyś" Wiśniewski, wykonawca partii basowych.
Obecni członkowie zespołu są aktywnymi żeglarzami. Reprezentują takie środowiska zawodowe jak medycyna, stomatologia, bankowość, prawo, handel i edukacja wyższa. Od roku 1998 zespół Banana Boat zdobył najważniejsze nagrody w ramach polskich festiwali muzyki morza, nagrał dwa albumy, uczestniczył w licznych projektach zbiorowych i nieustannie koncertuje w Polsce i za granicą występując zarówno dla publiczności kameralnych klubów jak i wielkich festiwali.
Pokaż

O artyście:

<br>
<br><b>Historia:</b><br>
Zespół Banana Boat wyewoluował z istniejącej w latach 1993-1994 wieloosobowej formacji o nazwie Jack Steward, założonej przez Macieja Jędrzejkę. W skład formacji wchodzili uczniowie sosnowieckich szkół średnich (głównie IV LO im. Stanisława Staszica i II LO im. Emilii Plater). Celem śpiewającej młodzieży było zorganizowanie żeglarskiej wyprawy wokół Islandii, zaś zespół miał za zadanie wprowadzać potencjalnych uczestników ekspedycji w problematykę kultury marynistycznej i zachęcać ich do uprawiania żeglarstwa. Dodatkowo, Jack Steward miał także pozyskiwać wsparcie sponsorów dla idei ekspedycji. Choć wyprawa nie doszła nigdy do skutku a Jack Steward rozpadł się w roku 1994, Maciej Jędrzejko zaprosił Pawła Koniecznego, Aleksandra Kleszcza oraz Karola Wierzbickiego z poprzedniej formacji do nowego zespołu, który od 1994 roku – już jako kwartet a cappella – przyjął nazwę Banana Boat. W tym składzie zespół zadebiutował na festiwalu Tratwa '94 i odniósł pierwsze poważniejsze sukcesy, zdobywając – między innymi – Nagrodę Komandora Zbyszka Sowińskiego (1994), nagrodę główną festiwalu Prosiak (1994), oraz wyróżnienie Międzynarodowego Festiwalu Shanties (1996).<br />
W latach 1996-1998 grupa – której członkowie podjęli podówczas studia – zawiesiła działalność, by pod koniec roku 1998 powrócić na estrady szantowe w nowym, pięcioosobowym składzie, który na przełomie roku 2008 i 2009 zasilił nowy bas, Piotr &quot;Qdyś&quot; Wiśniewski&quot;. Obecny skład zespołu jest następujący:<br />
Maciej &quot;YenJCo.&quot; Jędrzejko, frontman i lider zespołu,<br />
Paweł &quot;Konik&quot; Konieczny, kompozytor i wykonawca partii wysokich,<br />
Paweł &quot;Synchro&quot; Jędrzejko, autor większości oryginalnych tekstów zespołu i wykonawca partii barytonowych,<br />
Tomasz &quot;Mundry&quot; Czarny, aranżer, kompozytor i zespołowy bas/baryton,<br />
Michał &quot;Ociec&quot; Maniara, manager Agencji Artystycznej BananaArt.Pl Art a jednocześnie wykonawca partii środkowych.<br />
Piotr &quot;Qdyś&quot; Wiśniewski, wykonawca partii basowych.<br />
Obecni członkowie zespołu są aktywnymi żeglarzami. Reprezentują takie środowiska zawodowe jak medycyna, stomatologia, bankowość, prawo, handel i edukacja wyższa. Od roku 1998 zespół Banana Boat zdobył najważniejsze nagrody w ramach polskich festiwali muzyki morza, nagrał dwa albumy, uczestniczył w licznych projektach zbiorowych i nieustannie koncertuje w Polsce i za granicą występując zarówno dla publiczności kameralnych klubów jak i wielkich festiwali.
<br><b>Zdobyte nagrody:</b><br>
Grand Prix na Szan-t-rapa 1999 - Szczecin, Grand Prix na Kopyść 2001 - Białystok, Szanty w Stodole 2001 Warszawa - nagroda publiczności, Kubryk 2003 Łódź - nagroda publiczności, Szanty we Wrocławiu 2004 - nagroda publiczności, Kubryk 2006 Łódź - nagroda publiczności, Kubryk 2009 Łódź - nagroda publiczności, Tratwa 1994 Katowice - I miejsce, Prosiak 1994 Kraków - I miejsce, Bezan 1995 Tarnów - I miejsce, Szan-t-rapa 1999 Szczecin - I miejsce, Szanty we Wrocławiu 2001 - I miejsce, Nagroda za Najlepszy Debiut na Międzynarodowy Festiwalu Shanties 2000 w Krakowie, Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska za Najlepsza Piosenkę Premierową Festiwalu Szanty pod Żurawiem 2007, Nagroda Prezesa Krakowskiego Klubu Morskiego za całokształt twórczosci (Shanties 2008), Wyróżnienie Jury festiwalu Shanties 2008 za piosenkę STAVANGER, Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska za Najlepsza Piosenkę Premierową Festiwalu Szanty pod Żurawiem 2008, II Nagroda Amerykańskiego Stowarzyszenia Muzyki A'cappella CASA/CARA 2005 (Best Folk/World Album oraz Best Folk/World Song), Nagroda Prezydenta Miasta Sosnowca za promocję Kultury w Mieście (Sosnowiec 1996), Nagroda Burmistrza Miasta Łaziska Górne za Promocję Kultury i Miasta 2007 r. (Łaziskie Złote Liście)<br /><br>
Pokaż

Zdobyte nagrody:

Grand Prix na Szan-t-rapa 1999 - Szczecin, Grand Prix na Kopyść 2001 - Białystok, Szanty w Stodole 2001 Warszawa - nagroda publiczności, Kubryk 2003 Łódź - nagroda publiczności, Szanty we Wrocławiu 2004 - nagroda publiczności, Kubryk 2006 Łódź - nagroda publiczności, Kubryk 2009 Łódź - nagroda publiczności, Tratwa 1994 Katowice - I miejsce, Prosiak 1994 Kraków - I miejsce, Bezan 1995 Tarnów - I miejsce, Szan-t-rapa 1999 Szczecin - I miejsce, Szanty we Wrocławiu 2001 - I miejsce, Nagroda za Najlepszy Debiut na Międzynarodowy Festiwalu Shanties 2000 w Krakowie, Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska za Najlepsza Piosenkę Premierową Festiwalu Szanty pod Żurawiem 2007, Nagroda Prezesa Krakowskiego Klubu Morskiego za całokształt twórczosci (Shanties 2008), Wyróżnienie Jury festiwalu Shanties 2008 za piosenkę STAVANGER, Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska za Najlepsza Piosenkę Premierową Festiwalu Szanty pod Żurawiem 2008, II Nagroda Amerykańskiego Stowarzyszenia Muzyki A'cappella CASA/CARA 2005 (Best Folk/World Album oraz Best Folk/World Song), Nagroda Prezydenta Miasta Sosnowca za promocję Kultury w Mieście (Sosnowiec 1996), Nagroda Burmistrza Miasta Łaziska Górne za Promocję Kultury i Miasta 2007 r. (Łaziskie Złote Liście)
Pokaż

Wymagania techniczne:

Brak aktualności!

Link do strony:
[link]

Kontakt z osobą reprezentującą:

Michał Maniara, Ojciec

E-mail:
bananaboat@szantymaniak.pl

Telefon:
501 174 864


Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez

Albumy:

Avatar
Tytuł: A morze tak, a może nie
Rok wydania: 2004
Czas albumu:Avatar
Tytuł: Banana Boat...Świątecznie
Rok wydania: 2004
Czas albumu:Brak projektów!