MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Agencja IDO - Management

Avatar
nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 1268
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Agencja IDOInformacje:

Istniejemy na rynku od sześciu lat. Zajmujemy  się kompleksową organizacją imprez artystycznych i promocyjnych. Organizujemy koncerty, dni miast, festyny, kameralne recitale, imprezy sportowe, integracyjne, motywacyjne, szkolenia, imprezy o charakterze teatralnym. Specjalizujemy  się również w dużych przedsięwzięciach artystycznych obliczonych na udział wielu wykonawców i skupiających wielotysięczną publiczność. W plenerowych spektaklach organizowanych przez naszą agencję udział wzięło wielu wspaniałych artystów polskich jak i zagranicznych.


Imprezy z których jesteśmy szczególnie dumni:

Koncert pt. „Rockowa Noc z Orkiestrą”, w którym Janusz Radek, Maciej Balcar, zespół Bracia, Trebunie–Tutki i Harlem zaprezentowały swój repertuar z towarzyszeniem Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Widowisko „ Kolory Nadziei”, w którym udział wzięli m.in. Grażyna Łobaszewska, Edyta Geppert, Iwona Pavlovic, Janusz Radek, Artur Gadowski, zespół Harlem, zespół Babsztyl i wspaniały dudziarz hiszpański Hevia. Wykonawcom akompaniowała orkiestra pod dyrekcją Grzegorza Piotrowskiego.

Płock Cover Festiwal –  nasza sztandarowa impreza organizowana wspólnie z Urzędem Miasta Płocka. Na malowniczej, płockiej Plaży Miejskiej już od pięciu lat występują zespoły polskie i zagraniczne. Oprócz legendarnych formacji hard rockowych SLADE i URIAH HEEP do Płocka przybyły gwiazdy metalu THERION oraz BLIND GUARDIAN. W pamięci wdzięcznych wyznawców tego gatunku pozostaną również koncerty takich wykonawców jak: ACID DRINKERS, HUNTER, MICHAŁ JELONEK, SIRENIA, IN EXTREMO oraz EDGUY.

Za organizację naszych imprez otrzymaliśmy najwyższe noty od wykonawców, dziennikarzy oraz co najważniejsze- publiczności, która w sile kilkunastu tysięcy corocznie przybywa do Płocka z kraju i zza granicy.

 


Adres: Gintera 3/20

Strona WWW: http://www.agencjaido.pl/

O artyście:

<p>Istniejemy na rynku od sześciu lat. Zajmujemy &nbsp;się kompleksową organizacją imprez artystycznych i promocyjnych. Organizujemy koncerty, dni miast, festyny, kameralne recitale, imprezy sportowe, integracyjne, motywacyjne, szkolenia, imprezy o charakterze teatralnym. Specjalizujemy &nbsp;się r&oacute;wnież w dużych przedsięwzięciach artystycznych obliczonych na udział wielu wykonawc&oacute;w i skupiających wielotysięczną publiczność. W plenerowych spektaklach organizowanych przez naszą agencję udział wzięło wielu wspaniałych artyst&oacute;w polskich jak i zagranicznych.<br /><br /><br />Imprezy z kt&oacute;rych jesteśmy szczeg&oacute;lnie dumni:<br /><br />Koncert pt. &bdquo;Rockowa Noc z Orkiestrą&rdquo;, w kt&oacute;rym Janusz Radek, Maciej Balcar, zesp&oacute;ł Bracia, Trebunie&ndash;Tutki i Harlem zaprezentowały sw&oacute;j repertuar z towarzyszeniem Płockiej Orkiestry Symfonicznej.<br /><br />Widowisko &bdquo; Kolory Nadziei&rdquo;, w kt&oacute;rym udział wzięli m.in. Grażyna Łobaszewska, Edyta Geppert, Iwona Pavlovic, Janusz Radek, Artur Gadowski, zesp&oacute;ł Harlem, zesp&oacute;ł Babsztyl i wspaniały dudziarz hiszpański Hevia. Wykonawcom akompaniowała orkiestra pod dyrekcją Grzegorza Piotrowskiego.<br /><br />Płock Cover Festiwal &ndash; &nbsp;nasza sztandarowa impreza organizowana wsp&oacute;lnie z Urzędem Miasta Płocka. Na malowniczej, płockiej Plaży Miejskiej już od pięciu lat występują zespoły polskie i zagraniczne. Opr&oacute;cz legendarnych formacji hard rockowych SLADE i URIAH HEEP do Płocka przybyły gwiazdy metalu THERION oraz BLIND GUARDIAN. W pamięci wdzięcznych wyznawc&oacute;w tego gatunku pozostaną r&oacute;wnież koncerty takich wykonawc&oacute;w jak: ACID DRINKERS, HUNTER, MICHAŁ JELONEK, SIRENIA, IN EXTREMO oraz EDGUY.<br /><br />Za organizację naszych imprez otrzymaliśmy najwyższe noty od wykonawc&oacute;w, dziennikarzy oraz co najważniejsze- publiczności, kt&oacute;ra w sile kilkunastu tysięcy corocznie przybywa do Płocka z kraju i zza granicy.</p>
<p>&nbsp;</p>
Pokaż

Opis:

Istniejemy na rynku od sześciu lat. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez artystycznych i promocyjnych. Organizujemy koncerty, dni miast, festyny, kameralne recitale, imprezy sportowe, integracyjne, motywacyjne, szkolenia, imprezy o charakterze teatralnym. Specjalizujemy się również w dużych przedsięwzięciach artystycznych obliczonych na udział wielu wykonawców i skupiających wielotysięczną publiczność. W plenerowych spektaklach organizowanych przez naszą agencję udział wzięło wielu wspaniałych artystów polskich jak i zagranicznych.
Pokaż
Brak aktualności!

Link do strony:
[link]

FB

Kontakt z osobą reprezentującą:

Barbara Szafraniec

E-mail:
agencjaido@prokonto.pl

Telefon:
608088935

Ryszard Wolbach

Telefon:
606129631


Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez