MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Last Road - Zespół

Avatar
Gatunki: Metal

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 3084
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Last Road

Jestem na rynku muzycznym od:
10.09.2013r

Działam(y):
Na rynku lokalnym

Moje doświadczenie oceniam na:
średnie
Gatunki: Metal


Informacje:

Zaczynaliśmy grać jeszcze w projekcie nazwanym „Metamorfina” ten jednak długo nie przetrwał. Niemniej jednak Tomasz Kaleta stanął tam pierwszy raz za mikrofonem, a Marcin Wierzbiński po raz pierwszy usiadł za garami. Piotr Zalewski już wcześniej grał na basie, ale uzupełniał skład. Chłopaki z potrzeby grania znaleźli dwóch znajomych gitarzystów i stworzyli grupę nazwaną później „Music Doctors”. Wtedy pojawił się obecny gitarzysta rytmiczny Marcel Łuczak. Niestety siedzieliśmy tylko w salce prób. W wyniku wyrzucenia gitarzysty parę razy jeszcze się przemianowaliśmy, ale po pojawieniu się Roberta Kacprzaka (obecnego gitarzysty prowadzącego) postawiliśmy na nazwę Last Road – i tak zostało do teraz.
Nasz koncept to wybuchowa mieszanka ludzi o kompletnie innych wymaganiach w stosunku do metalu. Każdy z nas słucha różnych gatunków, różnej muzyki w ogóle, i zupełnie co innego nam się podoba (choć w większości w granicach muzyki pojmowanej szeroko jako rock albo metal).
Zapraszamy na naszą stronę na facebooku: https://www.facebook.com/LastRoadOFFICIAL
Kontakt:
Marcel Łuczak
516257887
Marcin Wierzbiński
501541108


Preferowane miejsca na koncerty i oczekiwane wynagrodzenie dla zespołu:

Kluby

Sale koncertowe

Plener

Imprezy zamknięte


Data powstania: 10.09.2013r

Strona WWW: https://www.facebook.com/LastRoadOFFICIAL

O artyście:

<p>Zaczynaliśmy grać jeszcze w projekcie nazwanym &bdquo;Metamorfina&rdquo; ten jednak długo nie przetrwał. Niemniej jednak Tomasz Kaleta stanął tam pierwszy raz za mikrofonem, a Marcin Wierzbiński po raz pierwszy usiadł za garami. Piotr Zalewski już wcześniej grał na basie, ale uzupełniał skład. Chłopaki z potrzeby grania znaleźli dw&oacute;ch znajomych gitarzyst&oacute;w i stworzyli grupę nazwaną p&oacute;źniej &bdquo;Music Doctors&rdquo;. Wtedy pojawił się obecny gitarzysta rytmiczny Marcel Łuczak. Niestety siedzieliśmy tylko w salce pr&oacute;b. W wyniku wyrzucenia gitarzysty parę razy jeszcze się przemianowaliśmy, ale po pojawieniu się Roberta Kacprzaka (obecnego gitarzysty prowadzącego) postawiliśmy na nazwę Last Road &ndash; i tak zostało do teraz.<br /> Nasz koncept to wybuchowa mieszanka ludzi o kompletnie innych wymaganiach w stosunku do metalu. Każdy z nas słucha r&oacute;żnych gatunk&oacute;w, r&oacute;żnej muzyki w og&oacute;le, i zupełnie co innego nam się podoba (choć w większości w granicach muzyki pojmowanej szeroko jako rock albo metal).<br />Zapraszamy na naszą stronę na facebooku: https://www.facebook.com/LastRoadOFFICIAL<br />Kontakt:<br />Marcel Łuczak<br />516257887<br />Marcin Wierzbiński<br />501541108</p>
Pokaż
Brak aktualności!

E-mail:
lastroadofficial@gmail.com

Telefon:
501541108

Link do strony:
[link]

FB

Kontakt z osobą reprezentującą:

Marcin Wierzbiński

Funkcja:
Perkusista

E-mail:
ozomarcin@gmail.com

Telefon:
501541108

Marcel Łuczak

Funkcja:
Gitarzysta

E-mail:
marcelo911@wp.pl

Telefon:
516257887


Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez

Brak projektów!