MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Pub Taaka Ryba - Klub

Avatar
Gatunki: Rock; Metal

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 4736
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Pub Taaka Ryba

Jestem na rynku muzycznym od:
2003

Działam(y):
Na rynku lokalnym

Moje doświadczenie oceniam na:
duże
Gatunki: Rock; Metal


Informacje:

Raz w miesiącu, w każdy pierwszy czwartek, organizujemy dla pań "babskie wieczory", z wieloma atrakcjami. Przyjść może każda chętna niewiasta i starsza i młodsza, pośpiewać i potańczyć, wyszaleć się i powygłupiać, bowiem tego dnia, paniom wszystko wolno!
Wielbicielom rockowo-metalowych klimatów muzycznych i trzepania piórami również oferujemy jeden wieczór w miesiącu kiedy mogą wyszaleć się do woli przy ulubionej muzyce.
Ponadto organizujemy koncerty szantowe, często gościmy u siebie Romana Roczenia, kto był choć raz, wie że przyjść warto.
Do tego oczywiście serwujemy najlepsze piwo, najwspanialsze frytki i domowy smalec z ogórem.
Dla amatorów krwawych i zaciętych zawodów strzeleckich też coś mamy : rzutki. Batalie toczą się każdego dnia, nie wszyscy uchodzą cało!
Pub Taaka Ryba ma również swój wkład w promowanie młodych wołomińskich artystów, nie raz i nie dwa gościliśmy u siebie rodzimych twórców, a ich prace można było podziwiać w skromnych progach naszych. Robisz coś ciekawego? Przyjdź, może i Ciebie powiesimy :)

Scena:


Pokrycie dodatkowych kosztów:


Wyposażenie techniczne:


Inne wyposażenie:
Bar, Sprzedaż alkoholi, Ciepłe posiłki

Data powstania: 2003

Strona WWW: http://www.taakaryba.prv.pl/

O artyście:

<p>Raz w miesiącu, w każdy pierwszy czwartek, organizujemy dla pań "babskie wieczory", z wieloma atrakcjami. Przyjść może każda chętna niewiasta i starsza i młodsza, pośpiewać i potańczyć, wyszaleć się i powygłupiać, bowiem tego dnia, paniom wszystko wolno!<br /> Wielbicielom rockowo-metalowych klimat&oacute;w muzycznych i trzepania pi&oacute;rami r&oacute;wnież oferujemy jeden wiecz&oacute;r w miesiącu kiedy mogą wyszaleć się do woli przy ulubionej muzyce. <br /> Ponadto organizujemy koncerty szantowe, często gościmy u siebie Romana Roczenia, kto był choć raz, wie że przyjść warto. <br /> Do tego oczywiście serwujemy najlepsze piwo, najwspanialsze frytki i domowy smalec z og&oacute;rem. <br /> Dla amator&oacute;w krwawych i zaciętych zawod&oacute;w strzeleckich też coś mamy : rzutki. Batalie toczą się każdego dnia, nie wszyscy uchodzą cało! <br /> Pub Taaka Ryba ma r&oacute;wnież sw&oacute;j wkład w promowanie młodych wołomińskich artyst&oacute;w, nie raz i nie dwa gościliśmy u siebie rodzimych tw&oacute;rc&oacute;w, a ich prace można było podziwiać w skromnych progach naszych. Robisz coś ciekawego? Przyjdź, może i Ciebie powiesimy :)</p>
Pokaż
Brak aktualności!

E-mail:
info@taakaryba.prv.pl

Telefon:
787-59-16

Link do strony:
[link]

FB

ADRES:

Kraj:
Polska

Województwo:
mazowieckie

Miasto:
Wołomin

Kod:
05-200


Ulica:
Ul. Sikorskiego

Numer:
4


Kontakt z osobą reprezentującą:
Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez