MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Klub Sztygarka - Klub

Avatar
nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 4278
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Klub Sztygarka

Moje doświadczenie oceniam na:
profesjonalne


Informacje:

Śląski kompleks dobrego smaku i klimatu Sztygarka powstał dzięki doskonałemu wyczuciu proporcji. Stworzyliśmy niebanalną kompozycję ze składników, które bez wyjątku w każdym wywołują pozytywne emocje.

Pierwszy z nich to wykwintne dania podawane w eleganckiej restauracji.
Zadbaliśmy o równowagę między kuchnią śląską a nutami nowoczesności.

Drugi to Kawiarnia pod Wieżą, zaaranżowana w stylu retro, jednak standardem zdecydowanie bardziej bliska współczesności.

Kolejny: pensjonat z estetycznie urządzonymi pokojami – doskonałymi zarówno do pracy, jak i do relaksu.

Do tego dodaliśmy DAY SPA, w którym skuteczna pielęgnacja oraz odprężający wypoczynek nie ustępują sobie miejsca na żadnym kroku.

Zadbaliśmy także o zaplecze biznesowe Sztygarki, znowu jednak nie zapominając o proporcjach, tym razem w zakresie funkcjonalności i atmosfery sprzyjającej wysiłkowi intelektualnemu.

Wszystko to doprawiliśmy wspomnieniami wielkoprzemysłowej historii, która zapisana jest w zajmowanych przez nas obiektach.

Scena:


Pokrycie dodatkowych kosztów:


Wyposażenie techniczne:


Inne wyposażenie:
Pokoje gościnne, Bar, Sprzedaż alkoholi, Ciepłe posiłki, Parking niestrzeżony


Strona WWW: http://www.sztygarka.pl

O artyście:

<p>Śląski kompleks dobrego smaku i klimatu Sztygarka powstał dzięki doskonałemu wyczuciu proporcji. Stworzyliśmy niebanalną kom<span class="text_exposed_show">pozycję ze składnik&oacute;w, kt&oacute;re bez wyjątku w każdym wywołują pozytywne emocje.<br /> <br /> Pierwszy z nich to wykwintne dania podawane w eleganckiej restauracji. <br /> Zadbaliśmy o r&oacute;wnowagę między kuchnią śląską a nutami nowoczesności.<br /> <br /> Drugi to Kawiarnia pod Wieżą, zaaranżowana w stylu retro, jednak standardem zdecydowanie bardziej bliska wsp&oacute;łczesności.<br /> <br /> Kolejny: pensjonat z estetycznie urządzonymi pokojami &ndash; doskonałymi zar&oacute;wno do pracy, jak i do relaksu.<br /> <br /> Do tego dodaliśmy DAY SPA, w kt&oacute;rym skuteczna pielęgnacja oraz odprężający wypoczynek nie ustępują sobie miejsca na żadnym kroku.<br /> <br /> Zadbaliśmy także o zaplecze biznesowe Sztygarki, znowu jednak nie zapominając o proporcjach, tym razem w zakresie funkcjonalności i atmosfery sprzyjającej wysiłkowi intelektualnemu.<br /> <br /> Wszystko to doprawiliśmy wspomnieniami wielkoprzemysłowej historii, kt&oacute;ra zapisana jest w zajmowanych przez nas obiektach.</span></p>
Pokaż
Brak aktualności!

E-mail:
sztygarka@sztygarka.pl

Telefon:
32/249 59 92

Link do strony:
[link]

FB

ADRES:

Kraj:
Polska

Województwo:
śląskie

Miasto:
Chorzów

Kod:
41-500


Ulica:
ul. Piotra Skargi

Numer:
34 a/d


Kontakt z osobą reprezentującą:
Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez