MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Świdermajer Orkiestra - Zespół

Avatar
Gatunki: Blues; Folk, Ethno, World music; Folk; Reggae

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 4403
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Świdermajer Orkiestra

Jestem na rynku muzycznym od:
od 3 lat

Działam(y):
Na rynku krajowym

Moje doświadczenie oceniam na:
duże
Kraj: Polska

Województwo: mazowieckie

Miasto: Otwock

Gatunki: Blues; Folk, Ethno, World music; Folk; Reggae


Informacje:

Świdermajer Orkiestra (dawniej Świdermajer band)
Folk-rockowa grupa Świdermajer Orkiestra zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Każdego. Bez wyjątku. Znakomite teksty – nie tylko członków zespołu, ale też takich mistrzów, jak Gałczyński czy Tuwim – ilustruje muzyka, w której odnajdziemy elementy bluesa, reggae, rocka a także etno-folku. Dwie gitary, bas, bębny, prosty zestaw perkusyjny i tuzin przeszkadzajek, a od niedawna także akordeon i saksofon, zabierają słuchaczy w niebanalną podróż po Otwocku, zatopionym w okolicznych lasach i łąkach, nad szumiącym nurtem Świdra, pośród słynnej drewnianej architektury. To zanurzenie w lokalnym mikroświecie jest ważne, ale nie czyni twórczości grupy hermetyczną. Wręcz przeciwnie – przekaz ich piosenek pozostaje szalenie uniwersalny i ich wspólnym mianownikiem jest zachwyt oraz refleksja nad życiem. Eklektyczne brzmienie zespołu najlepiej prezentuje się podczas koncertów, na których pozytywna energia emanuje wprost ze sceny.  W swoim dorobku orkiestra ma występy przed takimi gwiazdami jak Mela Koteluk, Sukubas czy Ewelina Flinta.
Zespół tworzą:
Marcin Michalczyk - gitara, śpiew
Marcin Kałuski– gitara, chórki

Piotrek Kostrzewa – bas
Maciek Łabudzki – perkusja, chórki
Tomek Garboliński – conga, przeszkadzajki
Bartek Sędek – akordeon

Maciek Czarnecki- saksofon
 

Zespół ma na koncie wydanie dwóch singli: "Biegaj z nami" oraz "Otwock" . Obecnie grupa pracuje nad debiutanckim albumem, zatytułowanym roboczo „Piosenki o Otwocku”, który ukaże się w tym roku.


Preferowane miejsca na koncerty i oczekiwane wynagrodzenie dla zespołu:

Kluby

Sale koncertowe

Plener

Imprezy zamknięte


Data powstania: od 3 lat
Kraj: Polska
Województwo: mazowieckie
Miasto: Otwock

Strona WWW: http://swidermajerorkiestra.blogspot.com

O artyście:

<p>Świdermajer Orkiestra (dawniej Świdermajer band)<br /> Folk-rockowa grupa Świdermajer Orkiestra zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Ka<span class="text_exposed_show">żdego. Bez wyjątku. Znakomite teksty &ndash; nie tylko członk&oacute;w zespołu, ale też takich mistrz&oacute;w, jak Gałczyński czy Tuwim &ndash; ilustruje muzyka, w kt&oacute;rej odnajdziemy elementy bluesa, reggae, rocka a także etno-folku. Dwie gitary, bas, bębny, prosty zestaw perkusyjny i tuzin przeszkadzajek, a od niedawna także akordeon i saksofon, zabierają słuchaczy w niebanalną podr&oacute;ż po Otwocku, zatopionym w okolicznych lasach i łąkach, nad szumiącym nurtem Świdra, pośr&oacute;d słynnej drewnianej architektury. To zanurzenie w lokalnym mikroświecie jest ważne, ale nie czyni tw&oacute;rczości grupy hermetyczną. Wręcz przeciwnie &ndash; przekaz ich piosenek pozostaje szalenie uniwersalny i ich wsp&oacute;lnym mianownikiem jest zachwyt oraz refleksja nad życiem. Eklektyczne brzmienie zespołu najlepiej prezentuje się podczas koncert&oacute;w, na kt&oacute;rych pozytywna energia emanuje wprost ze sceny.&nbsp; W swoim dorobku orkiestra ma występy przed takimi gwiazdami jak Mela Koteluk, Sukubas czy Ewelina Flinta.<br /> Zesp&oacute;ł tworzą: <br /> Marcin Michalczyk - gitara, śpiew<br /> Marcin Kałuski&ndash; gitara, ch&oacute;rki</span><br /> <span class="text_exposed_show">Piotrek Kostrzewa &ndash; bas</span><br /> <span class="text_exposed_show">Maciek Łabudzki &ndash; perkusja, ch&oacute;rki</span><br /> <span class="text_exposed_show">Tomek Garboliński &ndash; conga, przeszkadzajki<br /> Bartek Sędek &ndash; akordeon </span><br /> <span class="text_exposed_show">Maciek Czarnecki- saksofon<br />&nbsp;</span><br /> <span class="text_exposed_show">Zesp&oacute;ł ma na koncie wydanie dw&oacute;ch singli: "Biegaj z nami" oraz "Otwock" . Obecnie grupa pracuje nad debiutanckim albumem, zatytułowanym roboczo &bdquo;Piosenki o Otwocku&rdquo;, </span><span class="text_exposed_show">kt&oacute;ry ukaże się w tym roku.</span></p>
Pokaż
Brak aktualności!

E-mail:
maciejlabudzki@gmail.com

Telefon:
605 530 445

Link do strony:
[link]

FB

ADRES:
Kontakt z osobą reprezentującą:

Piotr Kostrzewa

Funkcja:
Menago

Telefon:
507 500 411


Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez

Brak projektów!