MusicAiderForgot your password?

pl

AUTOMATIZER

Don't have an account? Join us!Try automatizer
Start

PROFIL UŻYTKOWNIKA - Termy Uniejów - Obiekt/plac

Avatar
Gatunki: Blues; Folk, Ethno, World music; instrumentalna; Jazz; Muzyka filmowa; Muzyka klasyczna; piosenka; Pop; Rock

nullnullnullnullnull

Statystyki wejść: 2540
Statystyki głosów:
1: 0%
2: 0%
3: 0%
4: 0%
5: 0%Termy Uniejów

Działam(y):
Na rynku lokalnym

Moje doświadczenie oceniam na:
duże
Kraj: Polska

Województwo: łódzkie

Miasto: Uniejów

Gatunki: Blues; Folk, Ethno, World music; instrumentalna; Jazz; Muzyka filmowa; Muzyka klasyczna; piosenka; Pop; Rock


Informacje:

Przedmiotem działalności PGK „Termy Uniejów” jest:

- zarządzanie kompleksem TERMY UNIEJÓW, będącym własnością Gminy Uniejów;
w skład którego wchodzą :
- Kompleks Termalno-Basenowy
- Zamek Arcybiskupi
- Dom Pracy Twórczej
- Zagroda Młynarska
- Kasztel Rycerski.

Termy Uniejów to miejsce niezwykłe - łączy w sobie rozrywkę , komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki oraz parku. U nas każdy znajdzie coś dla siebie ! U nas narodzisz się na nowo !

Kompleks basenów termalnych „Termy Uniejów” to jedyne miasto w centralnej Polsce, posiadające status uzdrowiska, gdzie leczyć się  można  nie tylko urokliwym otoczeniem i obcowaniem z przyrodą, ale również  zażywając kąpieli w gorących wodach wydobywanych z głębi ziemi.

Cały obiekt podzielony jest na strefę zewnętrzną i wewnętrzną.  By zapewnić usługi na najwyższym poziomie, organizowane są liczne imprezy tematyczne m. in.  koncertowe Walentynki dla Dwojga, Dni Dziecka i wiele, wiele innych.

Analizy fizykochemiczne wykazały, że są tutaj wody chlorkowo-sodowe oraz bromkowo-borowe. Ich właściwości lecznicze  potwierdzono odpowiednim świadectwem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Co więcej, miasto otrzymało dodatkowo świadectwo potwierdzające jego walory uzdrowiskowe w aspekcie klimatoterapeutycznym.

 

Scena:


Istnieje możliwość wynajęcia lokalu na koncert/imprezę


Pokrycie dodatkowych kosztów:


Wyposażenie techniczne:


Inne wyposażenie:
Pokoje gościnne, Bar, Sprzedaż alkoholi, Ciepłe posiłki, Parking strzeżony, Monitoring

Imprezy cykliczne (opis):

Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich

Oferujemy organizację:

 • konferencji
 • szkoleń
 • seminariów
 •  warsztatów
 • wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych

Serdecznie zapraszamy do organizacji konferencji oraz szkoleń w  Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, w którym do Państwa dyspozycji oddajemy cztery sale:

 

Sala Rycerska - 22 m x 9,5 m

Sala w średniowiecznym stylu. Przestronna, nawiązująca wystrojem do wieków średnich. Zastosowane tkaniny oraz wzornictwo pochodzi ze średniowiecznych rycin.

ustawienie teatralne  -  100 osób
ustawienie w podkowę -  44 osoby
ustawienie w podkowę obustronną  -  75 osób
ustawienie szkolne  -  48 osób

 

Sala Tollów  6,55 m x 7,5 m

Sala poświęcona jednemu z włodarzy zamku – hrabiemu Tollowi. Mała sala szkoleniowa w eklektycznym stylu, idealna  do organizacji szkoleń dla mniejszych grup oraz zajęć warsztatowych.

ustawienie w podkowę - 20 osób
ustawienie: okrągły stół  - 20 osób
ustawienie teatralne - 35 osób
ustawienie szkolne - 24 osoby

 

Wystawowa Sala Białej Damy

Sala przygotowana do organizacji koncertów, wystaw oraz wszelkiego rodzaju spotkań kameralnych. To również doskonałe miejsce do odpoczynku podczas konferencji oraz drobnego poczęstunku, który umili Państwu wolne chwile.

 

Sala hrabiego Aleksandra

Elegancka sala lustrzana, z okrągłym stołem, niezastąpiona podczas wyjątkowych spotkań biznesowych.

Sale szkoleniowe idealnie spełniają wymagania uczestników prezentacji, spotkań i konferencji. Do dyspozycji Gości oddajemy sale z pełnym wyposażeniem technicznym i audiowizualnym.

 

Wyposażenie i obsługa techniczna:

 • ekran
 • flipchart
 • rzutnik
 • nagłośnienie
 • mikrofon
 • pełne zaciemnienie
 • światło dzienne
 • WiFi

 

Tref - Podzamcze

 

Wszystkie grupy biznesowe i nie tylko zapraszamy do organizowania szkoleń, sympozjów, konferencji, spotkań mniej lub bardziej oficjalnych w Domu Pracy Twórczej w salach: Rzeźbiarskiej, Malarskiej i Wielkiej.

Wszystkie sale mają pełne wyposażenie konferencyjno - multimedialne.

 

Mała sala konferencyjna zwana Salą Malarską o wymiarach 5,7 m x 9,1 m

·         ustawienie w podkowę – 20 osób

·         ustawienie teatralne – 35 osób

·         ustawienie szkolne – 24 osoby

 

Mała sala konferencyjna  zwana Salą Rzeźbiarską o wymiarach 5,7 m x 9,4 m

·         ustawienie w podkowę – 20 osób

·         ustawienie teatralne – 35 osób

·         ustawienie szkolne – 24 osoby

Sale szkoleniowe idealnie spełniają wymagania uczestników prezentacji, spotkań i konferencji. Do dyspozycji Gości są sale z pełnym wyposażeniem technicznym i audiowizualnym.

wyposażenie i obsługa techniczna:

·         ekran

·         flipchart

·         rzutnik

·         pełne zaciemnienie

·         światło dzienne

·         wifi

W czasie spotkań zapraszamy do skorzystania z serwisu kawowego. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa także lunch lub kolację. Oferujemy bogate menu - zarówno potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, jak również dania kuchni wegetariańskiej.

 

Zagroda młynarska

Zagroda Młynarska w Uniejowie to zespół muzealno-noclegowy z 5 zabytkowymi obiektami przeniesionymi z terenu województwa łódzkiego. Są to: dwór z miejscowości Nagórki, dwa wiatraki – koźlaki z Chorzepina i ze Zbylczyc, budynek inwentarski z Uniejowa oraz chałupa ze Skotnik. Ponadto na terenie kompleksu wzniesiona została wierna kopia stodoły z Besiekier.

W dworze urządzone zostały pokoje noclegowe dla turystów. Także w wiatraku z Chorzepina istnieje możliwość noclegu w niezwykle oryginalnej scenerii zabytkowych urządzeń napędowych młyna. Z kolei wiatrak ze Zbylczyc jest żywym muzeum młynarstwa, w którym można obserwować, a pod okiem kustosza także uczestniczyć w procesie produkcji mąki żytniej. W chałupie ze Skotnik znajduje się piec do wypieku chleba. Wytwarzany według tradycyjnej receptury oferowany jest naszym gościom w przystępnej cenie.

Stodoła to miejsce, gdzie odbywają się warsztaty rzemieślnicze: kowalstwa, wikliniarstwa, garncarstwa, bukieciarstwa oraz imprezy folklorystyczne. Ponadto w stodole znajduje się ekspozycja zabytkowych pojazdów konnych oraz bogata kolekcja dawnych narzędzi stolarskich i ciesielskich. Budynek inwentarski pełni funkcję stajni, a przygotowane w niej boksy czekają na turystów, którzy przyjeżdżają do Zagrody Młynarskiej z własnymi końmi. Okoliczne malownicze tereny i piękna nadwarciańska przyroda stwarzają znakomite warunki dla rekreacji konnej.

 

Dom Pracy Twórczej

Dom Pracy Twórczej, schowany wśród XIX wiecznych drzew Hrabiny Toll, w bliskim sąsiedztwie średniowiecznego Zamku, kusi tajemnicą. Znajdą tu dla siebie miejsce artyści i przedstawiciele środowisk twórczych, oraz wszyscy ci, którym kontakt z Muzą nie jest obcy. Dom Pracy Twórczej – kulturalno-artystyczne centrum Uniejowa.

Projekt narodził się ze współpracy Gminy Uniejów z Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W pracowniach malarskiej oraz rzeźbiarskiej studenci łódzkiej uczelni doskonalą warsztat artystyczny podczas plenerów malarskich.  Dzięki organizowanym wernisażom oraz wystawom na terenie Domu Pracy Twórczej swe prace prezentują młodzi twórcy, poszukujący swego miejsca w dzisiejszym świecie sztuki.

 Kraj: Polska
Województwo: łódzkie
Miasto: Uniejów

Strona WWW: http://www.termyuniejow.pl

O artyście:

<p>Przedmiotem działalności PGK &bdquo;Termy Uniej&oacute;w&rdquo; jest:<br /> <br /> - zarządzanie kompleksem TERMY UNIEJ&Oacute;W, będącym własnością Gminy Uniej&oacute;w<span class="text_exposed_show">;<br /> w skład kt&oacute;rego wchodzą :<br /> - Kompleks Termalno-Basenowy<br /> - Zamek Arcybiskupi<br /> - Dom Pracy Tw&oacute;rczej<br /> - Zagroda Młynarska<br /> - Kasztel Rycerski.<br /> <br /> Termy Uniej&oacute;w to miejsce niezwykłe - łączy w sobie rozrywkę , komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki oraz parku. U nas każdy znajdzie coś dla siebie ! U nas narodzisz się na nowo !<br /> </span></p>
<p>Kompleks basen&oacute;w termalnych &bdquo;Termy Uniej&oacute;w&rdquo; to jedyne miasto w centralnej Polsce, posiadające status uzdrowiska, gdzie leczyć się&nbsp; można&nbsp; nie tylko urokliwym otoczeniem i obcowaniem z przyrodą, ale r&oacute;wnież&nbsp; zażywając kąpieli w gorących wodach wydobywanych z głębi ziemi.</p>
<div>
<p>Cały obiekt podzielony jest na strefę zewnętrzną i wewnętrzną.&nbsp; By zapewnić usługi na najwyższym poziomie, organizowane są liczne imprezy tematyczne m. in.&nbsp; koncertowe <strong>Walentynki dla Dwojga, Dni Dziecka</strong> i wiele, wiele innych.</p>
</div>
<div>
<p>Analizy fizykochemiczne wykazały, że są tutaj wody chlorkowo-sodowe oraz bromkowo-borowe. Ich właściwości lecznicze&nbsp; potwierdzono odpowiednim świadectwem wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.</p>
<p>Co więcej, miasto otrzymało dodatkowo świadectwo potwierdzające jego walory uzdrowiskowe w aspekcie klimatoterapeutycznym.</p>
</div>
<p>&nbsp;</p>
Pokaż
Brak aktualności!

E-mail:
termy@uniejow.pl

Telefon:
63 288 80 71

Link do strony:
[link]

FB

ADRES:

Kraj:
Polska

Województwo:
łódzkie

Miasto:
Uniejów

Kod:
99-210


Ulica:
Zamkowa

Numer:
3/5


Kontakt z osobą reprezentującą:

Joanna Wszołek

E-mail:
joanna.wszolek@termyuniejow.pl

Telefon:
502 675 020


Imprezy tego użytkownika

Brak imprez

Imprezy dodane przez innych użytkowników

Brak imprez

Archiwum imprez